Najpiękniejszy sposób zwiększania ilości włosów!

Wymarzona gęstość włosów dzięki zagęszczeniom lub uzupełnieniom włosów z firmy Hairdreams.
To wszystko jest możliwe dzięki jedynej w swoim rodzaju oferty systemów zagęszczania i uzupełniania włosów, które
w niewidoczny sposób zagęszczają ,,jak pod wpływem czarodziejskiej różdżki” własne włosy. Nawet w przypadku łysiny oraz w trakcie łysienia!

W przypadku metody MicroLines bardzo cienka, prawie „niewidoczna” siatka z włosów zostaje zintegrowana z własnymi włosami. Przy pomocy tzw. „żyłki bondingowej” ze specjalnych polimerów krystalicznych włosy te w bardzo delikatny i trwały sposób zostają połączone z własnymi włosami. Do systemu MicroLines umocowane są wysokiej jakości prawdziwe włosy, które kolorem i długością dopasowane są do włosów klientki lub klienta. W ten sposób własne włosy w górnej części głowy zostają naturalnie zagęszczone i uzupełnione.

System MicroLines jest mocowany na stałe i może być noszony przez wiele miesięcy, a nawet lat! Dodatkowe włosy nosi się jak własne, także podczas pływania, w saunie, podczas jazdy kabrioletem itd. System MicroLines jest perfekcyjnie dopasowany do indywidualnego stanu włosów klientki lub klienta. Nawet dla szczególnych problemów z włosami, takich jak łysienia są odpowiednio dopasowane rozwiązania.