Menu Zamknij

MEZOTERAPIA TLENOWA

ZABIEG INFUZJI TLENOWEJ korzystnie wpływa na włosy i skórę głowy!


ZATRZYMAJ WYPADANIE WŁOSÓW!!!
Mezoterapia tlenowa przyspiesza procesy gojenia się stanów zapalnych oraz procesy regeneracji. Tlen przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu poprawia się ukrwienie naszej skóry i szybkość dostarczania składników odżywczych do mieszków włosowych.
Tlen jest potrzebny do procesów życiowych, do długiego cyklu włosowego, odpowiedniej wielkości cebulki oraz grubej, lśniącej łodygi. W chwilach osłabienia mikrokrążenia skóry głowy wywołanego stresem do komórek włosowych bardzo często nie jest dostarczana odpowiednia ilość tlenu. Dlatego zabieg sprawdza się bez wątpienia przy wypadaniu włosów spowodowanym chronicznym stresem, gdzie ukrwienie skóry jest zaburzone.
Duża kondensacja tlenu podczas zabiegu działa korzystnie przy zwalczaniu bakterii beztlenowych propriobacterium acnes, których kolonizacja prowadzi do trądziku, a w przypadku skóry głowy, do zapalenia mieszka włosowego.
Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych.
Zabieg jest całkowicie bezbolesny i trwa 30 min.