Menu Zamknij

STOP&GROW

Do 23% większa gęstość włosów w 90 dni! – STOP & GROW

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

USŁUGA DEDYKOWANA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN
W ramach badań sprawdzono działanie kompleksu PHT w porównaniu do aktualnie najczęściej używanych na całym świecie substancji czynnych powodujących wzrost włosów. Przy czym ustalono ok. 7 razy większą aktywność śpiących korzeni włosów dzięki zastosowaniu kompleksu substancji czynnych PHT. Świetny wynik!

Przenosząc wyniki badań na przeciętnego człowieka, który cierpi na wypadanie włosów, można na podstawie wyników badań zauważyć odczuwalny wzrost włosów nawet o ok. 14.000 nowych, dodatkowych włosów po fazie wzrostu włosów trwającej ok. 90 dni!

W badaniach in vitro kliniki dermatologicznej uniwersytetu w Lubece badano działanie substancji czynnej PHT zawartej w Stop&Grow na korzenie włosów pacjentów cierpiących na wypadanie włosów. Przy czym stwierdzono przeciętny wzrost aktywnych, produkujących nowe włosy korzeni włosów o 23%!

W obszernym studium zastosowania testowano działanie Hairdreams Stop&Grow® przez okres kilku lat w rzeczywistych warunkach jego używania, czyli w salonie. Przy czym jak najdokładniej nadzorowano zmiany we wzroście włosów z zastosowaniem specjalnych zdjęć mikroskopem i zdjęć fryzur. Poza tym wszyscy uczestnicy byli regularnie pytani o swoje doświadczenia.
Już po kilku tygodniach prawie wszyscy uczestnicy mówili, że nadmierne wypadanie włosów uległo znacznej redukcji, a nawet kompletnie zniknęło. Po 3-4 miesiącach stosowania terapii 96% uczestników potwierdziło, że ich włosy w widoczny i odczuwalny sposób zgęstniały i ocenili terapię Stop&Grow na „Bardzo dobry“.

Robione jednocześnie zdjęcia włosów i skóry głowy potwierdziły dobitnie zaskakujące działanie systemu Stop&Grow na porost włosów!
W badaniach renomowanego instytutu Dermatest przetestowano dermatologicznie Hairdreams Stop&Grow PHT Elixir i oceniono go jako „Wspaniały“.
Do 23% większa gęstość włosów w 90 dni! 7x bardziej skuteczny, niż aktualnie najczęściej używana substancja czynna! Udowodnione naukowo! Skuteczna, opatentowana metoda, która hamuje wypadanie włosów, a jednocześnie wspomaga porost nowych włosów.

Terapia zalecana dla każdego, również dla osób u których występuje sezonowe wypadanie włosów , a w szczególności, gdy pojawia się:
Problem z wypadaniem włosów u kobiet i mężczyzn.
Wypadanie włosów uwarunkowane genetycznie.
Łysienie dyfuzyjne.
Łysienie plackowate.
hormonalnie uwarunkowane wypadanie włosów.