Menu Zamknij

STOP&GROW

STOP&GROW

Innowacja roku dla włosów!

SaG_Button_PL

WYNIKI MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE!

USŁUGA DEDYKOWANA DLA KOBIET I MĘŻCZYZN

W ramach badań sprawdzono działanie kompleksu PHT w porównaniu do aktualnie najczęściej używanych na całym świecie substancji czynnych powodujących wzrost włosów. Przy czym ustalono ok. 7 razy większą aktywność śpiących korzeni włosów dzięki zastosowaniu kompleksu substancji czynnych PHT. Świetny wynik!

Przenosząc wyniki badań na przeciętnego człowieka, który cierpi na wypadanie włosów, można na podstawie wyników badań zauważyć odczuwalny wzrost włosów nawet o ok. 14.000 nowych, dodatkowych włosów po fazie wzrostu włosów trwającej ok. 90 dni!

W badaniach in vitro kliniki dermatologicznej uniwersytetu w Lubece badano działanie substancji czynnej PHT zawartej w Stop&Grow na korzenie włosów pacjentów cierpiących na wypadanie włosów. Przy czym stwierdzono przeciętny wzrost aktywnych, produkujących nowe włosy korzeni włosów o 23%!

W obszernym studium zastosowania testowano działanie Hairdreams Stop&Grow® przez okres kilku lat w rzeczywistych warunkach jego używania, czyli w salonie. Przy czym jak najdokładniej nadzorowano zmiany we wzroście włosów z zastosowaniem specjalnych zdjęć mikroskopem i zdjęć fryzur. Poza tym wszyscy uczestnicy byli regularnie pytani o swoje doświadczenia.

Już po kilku tygodniach prawie wszyscy uczestnicy mówili, że nadmierne wypadanie włosów uległo znacznej redukcji, a nawet kompletnie zniknęło. Po 3-4 miesiącach stosowania terapii 96% uczestników potwierdziło, że ich włosy w widoczny i odczuwalny sposób zgęstniały i ocenili terapię Stop&Grow na „Bardzo dobry“.

Robione jednocześnie zdjęcia włosów i skóry głowy potwierdziły dobitnie zaskakujące działanie systemu Stop&Grow na porost włosów!

W badaniach renomowanego instytutu Dermatest przetestowano dermatologicznie Hairdreams Stop&Grow PHT Elixir i oceniono go jako „Wspaniały“.

STopandGrow_Logo_111214 STOP & GROW

Do 23% większa gęstość włosów w 90 dni! 7x bardziej skuteczny, niż aktualnie najczęściej używana substancja czynna! Udowodnione naukowo! Skuteczna, opatentowana metoda, która hamuje wypadanie włosów, a jednocześnie wspomaga porost nowych włosów.

Stop&Grow Service beim Hairdreams Partner

Terapia zalecana dla każdego, również dla osób u których występuje sezonowe wypadanie włosów , a w szczególności, gdy pojawia się:
Problem z wypadaniem włosów u kobiet i mężczyzn.
Wypadanie włosów uwarunkowane genetycznie.
Łysienie dyfuzyjne.
Łysienie plackowate.
hormonalnie uwarunkowane wypadanie włosów..

Nowa terapia Hairdreams Stop&Grow stosowana jest zarówno w salonie jak i w domu u klienta.

Zapraszam na indywidualne konsultacje – diagnozę włosa, w celu dobrania odpowiedniej kuracji.

stopandgrowelixierHairdreams Stop&Grow®

Nowatorska terapia przeciw wypadaniu włosów, która została stworzona we współpracy z wiodącymi naukowcami, dermatologami i uniwersytetami. Metoda ta została zgłoszona do opatentowania i bazuje na nowym kompleksie substancji czynnych PHT i innowacyjnym 2-fazowym zastosowaniu.

Coraz więcej ludzi cierpi na zwiększone wypadanie włosów. Co drugi mężczyzna i coraz więcej kobiet ma ten problem. Najczęstszą przyczyną jest odziedziczona skłonność genetyczna. Inne czynniki, które mogą powodować wypadanie włosów to stres, choroby lub nieprawidłowe odżywianie. We wszystkich tych przypadkach wytwarzany przez organizm hormon DHT (Dihydrotestosteron) powoduje, że aktywne cebulki włosów zanikają i produkują mniej nowych włosów. Skutek: włosy stają się coraz cieńsze, a skóra głowy coraz bardziej widoczna.

W badaniach in vitro kliniki dermatologicznej uniwersytetu w Lubece badano działanie substancji czynnej PHT zawartej w Stop&Grow na korzenie włosów pacjentów cierpiących na wypadanie włosów. Przy czym stwierdzono przeciętny wzrost aktywnych, produkujących nowe włosy korzeni włosów o 23%!

Haarausfall Frau _ Hairloss Woman _ S&G key visualStopandGrow_Haarausfall_Mann_Key_Image

Rozwiązanie

Hairdreams Stop&Grow® to nowatorska terapia przeciw wypadaniu włosów, która została stworzona we współpracy z wiodącymi naukowcami, dermatologami i uniwersytetami. Metoda ta została zgłoszona do opatentowania i bazuje na nowym kompleksie substancji czynnych PHT i innowacyjnym 2-fazowym zastosowaniu.

EFFECT-PHASE (faza efektu) zawiera koncentrat z fitohormonów i kolagenu Tetra-G. Hamuje działanie powodujących wypadanie włosów hormonów DHT, pobudza odpowiedzialne za porost włosów funkcje komórek i powoduje, że „śpiące” korzenie włosów budzą się i znowu produkują nowe, zdrowe włosy. Jednocześnie wzmocnione zostają korzenie włosów, które mocniej trzymają się skóry głowy.

BOOSTER PHASE (faza wzmacniająca) w celu rozwinięcia maksymalnego działania zostaje domieszana dopiero krótko przed zastosowaniem. Zawiera ona aktywującą taurynę, której działanie wzmacnia fazę efektu (Effect Phase) oraz pobudza  dodatkowe impulsy powodujące wzrost włosów.

Power by foto2