Menu Zamknij

Quikkies

Jeżeli twoje włosy są bardzo delikatne i masz problem, czy przy przedłużaniu włosów twoje własne włosy nie zakrywają optymalnie miejsc połączeń? Lub chcesz po prostu w szybki i bezproblemowy sposób wydłużyć i zagęścić swoje włosy? Także wtedy Hairdreams Quikkies są idealnym rozwiązaniem!

Hairdreams Quikkies to małe, samoprzylepne paski wykonane ze specjalnej, bardzo lekkiej mikrofazy, do których umocowane są wysokiej jakości pasemka z prawdziwych włosów.
Są bardzo płaskie, elastyczne i trwałe, oraz perfekcyjnie dopasowują się do kształtu twojej głowy, charakteryzują się maksymalnym komfortem noszenia i bardzo naturalnym. Nie niszczą własnych włosów i można je mocować w krótkim czasie bez technicznych urządzeń.

Quikkies są dostępne z bardzo delikatnym 2-kolorowym efektem gwarantującym szczególnie naturalne kolorowe efekty.
Hairdreams Quikkies można wielokrotnie stosować (czas noszenia 6 – 8 tygodni), łatwo i bezproblemowo można je ponownie usuwać. Quikkies służą do szybkiego i łatwego zastosowania przy tworzeniu kreatywnych fryzur.

Wszystko jest możliwe:
Asymetryczne fryzury
Dłuższe i bardziej gęste grzywki
Więcej objętości i gęstości dla każdej modnej fryzury
Hairdreams Quikkies nadają się perfekcyjnie na kolorowe pasemka w najnowszych modnych kolorach bez stosowania środków chemicznych!
Super-szybko i bezproblemowo umocowane w kilka minut!

 

 

HAIRCONTOURING

Nadawanie twarzy idealnych konturów. Wszystko możliwe dzięki nowym ROOT SHADOW Hairdreams.  Pasemka Root Shadow, o długości od 30 do 60 cm w różnorodnych odcieniach blondu i brązu, z krótkim lub długim odrostem, dostępne są już teraz!