Menu Zamknij

QUIKKIES – SAMOPRZYLEPNE PRZEDŁUŻENIA I ZAGĘSZCZENIA WŁOSÓW

Jeżeli twoje włosy są bardzo delikatne i masz problem, czy przy przedłużaniu włosów twoje własne włosy nie zakrywają optymalnie miejsc połączeń? Lub chcesz po prostu w szybki i bezproblemowy sposób wydłużyć i zagęścić swoje włosy? Także wtedy Hairdreams Quikkies są idealnym rozwiązaniem!

Hairdreams Quikkies to małe, samoprzylepne paski wykonane ze specjalnej, bardzo lekkiej mikrofazy, do których umocowane są wysokiej jakości pasemka z prawdziwych włosów.

Są bardzo płaskie, elastyczne i trwałe, oraz perfekcyjnie dopasowują się do kształtu twojej głowy, charakteryzują się maksymalnym komfortem noszenia i bardzo naturalnym. Nie niszczą własnych włosów i można je mocować w krótkim czasie bez technicznych urządzeń.

Quikkies są dostępne z bardzo delikatnym 2-kolorowym efektem gwarantującym szczególnie naturalne kolorowe efekty.

Hairdreams Quikkies można wielokrotnie stosować (czas noszenia 6 – 8 tygodni), łatwo i bezproblemowo można je ponownie usuwać. Quikkies służą do szybkiego i łatwego zastosowania przy tworzeniu kreatywnych fryzur.

Wszystko jest możliwe:

Asymetryczne fryzury

Dłuższe i bardziej gęste grzywki

Więcej objętości i gęstości dla każdej modnej fryzury

Hairdreams Quikkies nadają się perfekcyjnie na kolorowe pasemka w najnowszych modnych kolorach bez stosowania środków chemicznych!

Super-szybko i bezproblemowo umocowane w kilka minut!