Menu Zamknij

Laserowe przedłużanie i zagęszczanie włosów

Przedłużenia i zagęszczenia włosami Hairdreams zachwycają gwiazdy Hollywood. Lady Gaga, Eva Longoria, Angelina Jolie, Nicky Hilton, Kirsten Dunst, Catherine Zeta-Jones, Jenifer Lopez, Beyonce oraz wiele innych przedłużyły lub zagęściły swoje włosy pasemkami Hairdreams. Duży wybór kolorów, długości i struktur włosów sprawia, że każde marzenie dotyczące fryzur może zostać spełnione. W ramach moich usług nie tylko wchodzą klasyczne przedłużenia i zagęszczenia włosów, lecz także specjalne rozwiązania na problemy z wypadaniem włosów oraz łysieniem.

WŁOSY Z GWARANCJĄ I CERTYFIKATEM JAKOŚCI HAIRDREAMS!

Włosy Hairdreams to zdrowe, naturalne europidalne włosy w naturalnych kolorach, które są ręcznie sortowane aby uniknąć szkodliwego procesu rozjaśniania, posiadają zamkniętą łuskę i charakteryzują się wysokim połyskiem, naturalną sprężystością, są miękkie i jedwabne w dotyku. Różnica w porównaniu do zwykłych przedłużeń jest kolosalna. Małe, dyskretne, opatentowane łącza i systemy aplikacji sprawiają, że pasemka Hairdreams stają się niewidocznie i w pełni zintegrowane z włosami klientki. Szczególnie innowacyjna jest ultra-precyzyjna technologia Lasera XP. Są to szybkie systemy, który umożliwiają modulowanie kilku pasemek jednocześnie. Łączenie jest przeźroczyste, bezpieczne, płaskie, niewyczuwalne i praktycznie niewidoczne, trwałe i co najważniejsze lekkie nie obciążające cebulek i nie powodujące jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu.
Dzięki różnej strukturze włosów Hairdreams możemy spełnić wszystkie marzenia klientów o fryzurze, obojętne, czy z prostych, czy z pofalowanych włosów.

NATURALNE FALE HAIRDREAMS

STRUKTURY: Natural Wavy, Natural Medium Wavy, Natural Curly
Specjalnym produktem Hairdreams są naturalnie skręcone włosy, dzięki którym można uzyskać naturalny wygląd skręconych włosów.
Ponieważ chodzi tutaj o produkt naturalny, włosy te są zawsze w naturalnej długości, a intensywność fal jest różna. Także dostępne kolory różnią się od standardowej palety kolorów Hairdreams.

Wymarzona długość włosów:
Włosy Hairdreams 5 * dostępne są od 20 do 50 cm.
Włosy Hairdreams 7* dostępne są od 15 do 55 cm
Jeżeli to nie wystarcza, na specjalne życzenie Klientki zamawiam także długości do 75 cm. Na specjalne zamówienie dostępne są również włosy ekstra proste:
„Hairdreams Extra Straight„- ręcznie selekcjonowane proste włosy o jak najmniejszym, naturalnym pofalowaniu. Te włosy można małym nakładem pracy, np. tylko je susząc na okrągłej szczotce całkowicie wyprostować i zachować ten stan na bardzo długo.
„Hairdreams Afro Straight„- to włosy o jedynej w swoim rodzaju skręconej strukturze wykonane z prostowanych, naturalnie kręconych włosów, jak np. z włosów afrykańskich.